Březen 2011

~ODPOVĚDI 13~

17. března 2011 v 8:41 | L>ůCi* |  L>ůCi*

Vipánáš někdy svůj comp?
Noo.. Když jsem měla comp,tak jsem ho vypínala že.. :D comp žere hodně:D .. ale noťas nevypínám nikdy... dám ho akorát do úsporného režimu..:D
Jak často si děláš pořádnej relax ve vaně?
Ty jo... Na nějakej.. EXTRA relax nemám čas normálně tak přes týden... Takže akorát o víkendu..a většinou v sobotu no.. :)
jsi spokojená se svojí postavou?
Už ne:/:D Kdysi jsme mohla žrát co jsem chtěla a prostě jsem nenabrala ani deko.. :D ale teď... přibírám no:D:/ NEJSEM!
kouříš?
Nekouřím, a doufám že ani nikdy nebudu.. Příjde mi to naprosto nechutný..:/
Hádáte se se sestřičkou? jestli ano tak často?
Tak jakože POŘÁDNÉ hádky kde lítaj i facky, pěsti, tahání za vlasy a POŘÁDNEJ řev jsou.. Málokdy.. ale když už tak pořádné no:D .. ale jinak se někdy pohádáme jakože má ségra divnou náladu nebo tak, ale ty pořádné hádky fakt jen někdy:D..

Máš ještě nějakou otázku? :)) TADY

Tumblr_lhlsxupdoa1qfp22do1_500_large

~Home work~

12. března 2011 v 22:56 | L>ůCi*
Když jsem v úterý umývala nádobí, napadlo mě téma na jaké bych mohla udělat článek... DOMÁCÍ PRÁCE..;) Jak je vidím já? Jaké domácí práce mi vadí, a jaké udělám naopak ráda?:) To se dozvíš v tomhle článku.
Článek je zaměřen na tři domácí práce.. Práce jsou seřazené od nejhorších po nejlepší..;)
960530-9-1299437971956_large

VAMPIRE DIARIES

11. března 2011 v 10:40 | L>ůCi* |  Best of the best

BEST SERIAL...

mám absťák..Další díl VD je až .. 7. dubna.. To NEVYDRŽÍM!!! Dívám se na milion videí a fotek.. Pár vám jich tu dám..
Tumblr_lhpjzagwce1qg3kiuo1_500_large

The nicest brothers.


Books, BOOKS, BOOKS!!

10. března 2011 v 13:11 | L>ůCi* |  Best of the best

Tumblr_lhgozpglqq1qajjdco1_500_large

I love books..

Knihy... Knihy jsou součástí mého života.. PRAVDA.. Už do knih nejsem tak zapálená jako kdysi alee.. Pořád si nedovedu život bez knih představit... Číst jsem začala .. Ve školce... Pamatuju si, jak jsem si vždycky sedla dozadu ve školce, kde nikdo nebyl, půjčila jsem si mateřidoušku a četla jsem si.. :)) Nebo si pamatuju, jak jsem si propašovala knížku pod deku, když jsme měli spát, a pak jsem si četla... Nedokázala jsem ve školce spát, ale číst si...To jsem MUSELA!!! ;D Od první do páté třídy jsem četla POŘÁD!!!.. v knihovně jsem si půjčila 12 knih a za týden jsem je šla vrátit, a půjčila jsem si další várku... Čtení mě neuvěřitelně bavilo..Počkat..Proč mluvím v minulém čase? ... Čtení mě NEUVĚŘITELNĚ baví .. ;) Ale od té doby, co mám svůj vlastní noťas, jsme pořád na něm.. Na čtení nemám náladu... Kdežto když jsme měli comp společný se ségrou, a musely jsme se na něm střídat, četla jsem si , když na compu byla zrovna ségra a né já... Pak .. Ten rok nebo jak dlouho ten svůj noťas mám jsem jen na něm... ale to už jsem říkala, že? .. No a teď... Když už.. Měsíc a něco nemám svůj noťas, protože se opravuje.. Začla jsem zase číst.. A zjistila jsem, že mi to neuvěřitelně chybí... Budu si i nadále číst, i jak dostanu zpátky svůj notebook.. Udělám si na to čas.... Pamatuju si, jak jsem za 3 dny přečetla 600-ti stránkovou knihu..Malého Bobše... A to jsem byla asi ve druhé třídě.. U té knihy jsem seděla CELÉ DNY a CELÉ NOCI.. Och.. No.. To jsem se trochu rozepsala..Původně jsme tu chtěla jen přidat pár oblíbených knih... Tak jdeme na to..:)
Tumblr_lhmokjxuux1qgfrzzo1_400_large

~Winter vs. Summer ^^

9. března 2011 v 11:32 | L>ůCi* |  Popelnička
This_is_japan-20.jpg.scaled500_large
Japonsko..
Zima... Pamatuju si na Léto 2010 ... Byl strašnej hic, a já už si říkala, že chcu ZIMU!!! Nebavilo mě se neustále potit...Nebavilo mě chodit každou půl hodinu dát si ledovou sprchu.. Chtěla už jsem zimu... A hele.. Zima přišla... Léto je pryč.. A já?... ze začátku jsem se radovala s každou novou vločkou, byla jsem ráda, že nebudou Vánoce na blátě.. Ale teď? ... Už mi leze zima krkem... Chcu zase léto!!!

SHOES.. OCH .. <3

8. března 2011 v 10:35 | L>ůCi* |  Best of the best

INSPIRATION

Tumblr_lg3uyzgcdz1qddhowo1_500_large
Och.. I´m in love..

~ ale ja za to nemuzu..:D~

7. března 2011 v 17:57 | L>ůCi* |  Diary

Čus.. :D Píšu jen.. Krátkej článek.. :D Stejně si to nikdy nikdo nečte..:D Takže.. Dneska jsem vstala.. Kolem půl 12 asi [ano.. to MUSÍTE vědět, že?:] ] aaa.. celej den jsem se divala na telku.. Lenssen a Spol, několik dílů Čarodějek, Will a Grace a taak:DD A milion filmů..Volee.. To je tak, kdyz uz MESIC nemate svuj notas, a segra vas na neho pusti jen kdyz jde ven [malokdy:D].. :// Tolik filmů, kolik jsem já za ten měsíc viděla jste neviděli za celej život,přísahám:DD.. Dneska jsem viděla.. doktor od jezera hrochů, Ostrý jako led, Rafťáci [ ,,Filipe vole, panici, chcem tě vole, chcem tě" ]:DD A nevím co ještě.. Zítra ráno jdu k taťkovi.. Má sice raní, a příjde až kolem.. půl 3, ale chcu tam co nejdřív ať můžu být na jeho noťasu co nejdýl [ .. do té doby než přijde..] ..takze si dam budik na 7.. :D namaluju se..a jedu tam :P:DD .. Bláázen ..Ale co už.. :DD Budu tam .. DO čtvrtka asi.. No.. Máá kabelovkuu.. Uplně ty všechny programy..TO není jak u nás 13 programůů:DD .. No ale to vás asi hodně zajímá, že?:D .. No nic.. :DD Jdu si udělat obloženej talíř a jdu se dívat na .. Něco..Nejspíš na ... Ztraceni..;) Čus.. ;)
Jdu obtáhnout smajlíky ... Ne.. Kašlu na vás. :D

NEBUDU OBTAHOVAT SMAJLÍKY

...je to zbytečná práce, a vypadá to strašně..
Bye;)
Tumblr_lhnhzzb2e11qg5071o1_500_large

~Nejvíc SEXY sportovci ;)) ~

7. března 2011 v 11:05 | L>ůCi* |  Best of the best
3. Adile Ramii .. Ach.. Nevím..Jeho obličej není nějak extra sexy [ pro mě..:D ] aleee..Taa postava? .. Ach..:))

~LÉTO PROSÍM:/ ~

6. března 2011 v 11:46 | L>ůCi* |  Diary
Tumblr_lhfvrsg4zl1qfly3po1_500_large
Hej, Hej, HEJ!! ... CHCU UŽ LÉTO:(( ... PROSÍM.. :(( Nejradši bych byla medvěd.. Zalést si do nory a špatné počasí prospat.. A v létě.. ŘÁÁDIIT..;)) ;D Prosím..Ať už tohle zkončí..Ať už NESNĚŽÍ, ale ať vysvytne slunííčko a teploměr ukazuje aspoň 30°.... Ať už nemusím chodit v zimní bundě jak nějaká bečka,ale ať už můžu vyjít ven v kraťaseech a tričkuu ..Ať už nemusím vstávat v 5 hodin do školy, ale ať si můžu spát do 8, a v 10 jít na KOUPALIŠTĚ.. Ať už nejsem bílá jak stěna, ale ať už konečně zase chytnu BRONZ.. Ať už můžu odletět někam pryč. K mořii.. Opalovat se tam.. Ležet na dece se slunečníma brýlema na očích... Koukat po pěkných, opálených klukách...Nejlépe po ITALECH.. ♥ Prosíím..:(( Ať třeba upadnu do komatu a probudím se až v LÉTĚ! O PRÁZDNINÁCH! PROSÍM, PROSÍM, PROSÍM!!! Copak toho chcu tak moc?:( ..

SUMMER PLEASE !!!

Tumblr_l8dpy6ojwf1qdpm3oo1_500_large

~ODPOVĚDI 12~

5. března 2011 v 23:31 | L>ůCi* |  L>ůCi*
Nejoblíbenější obchod?? :) Kde nejčastěji nakupuješ?
Nejčastěji nakupuju..Asi.. Nevím.. :D H&M... Takko:D Tally Weijl atd..
Kdy odpovíš na ty otázky?:D
Odpovídám jak je čas a jak se mi chce:D
Kdo se ti líbil nejvíce ze SS?
Já už ani nevím:D
Jak se dopravuješ do školy?
Normálně.. Pěšky.. :D
Necháváš na nabíječce mobil celej den?:D
Ne:D Vždycky jen.. Nevím jak dlouho..Asi hodinu:D

Máš ještě nějakou otázku? :)) TADY

Tumblr_lhidtiou731qad2wmo1_500_large