Únor 2012

19.2.2o12

19. února 2012 v 11:53 | L>ůCi* |  Diary
Čau čau. Na to, jak mi ten blog 'strašně chyběl', píšu po dlouhé době . :D Zrekapituju tu tenhle týden .

V pondělí jsem si zašla s M. po dlouhé době do knihovny :D. Půjčila jsem si 14 knih, 15 časopisů, tak jsem zvědavá, kdy to všechno přečtu, když si teď čtu jen před spaním, a ve škole o nudných hodinách:D Zatím mám přečtené teda jen 2 časopisy, a dvě knihy. K večeru jsem zasedla k netu,a hledala mikinu. Po +- hodině jsem našla takovou, která mě totálně nadchla, a objednala jsem si jí.

V úterý po škole už jsem měla mou dlouho vytouženou, baseballovou mikinu doma.

Ve středu jsem zase zažila horkou hodinu ve škole :DD .. Pokud už jste četli nějaké moje články, víte, že na naší škole je zakázané se malovat. Už asi 3 měsíce to nikdo neřešil, ale ve středu, v zeměpisu mě učitelka poslala smýt na záchod:D, že prý nejsem v baru, a až budu vypadat jako člověk, mám se vrátit, haha. Tak jsem se teda smyla, ale řekla jsem si, že takhle do té třídy prostě nepůjdu a čus. Byla jsem na záchodě celou hodinu (velká zábava, co si budem povídat) a po zazvonění když jsem musela do třídy, si mě učitelka odchytla, a že " tohle si k ní dovolovat nebudu" " že mám neomluvenou hodinu" a blablabla. Teď už se tedy radši na její hodiny odličuju, ty dvě hodiny týdně to vydržím :)

V pátek se nedělo nic, co by stálo za napsání :DD ..Bolela mě hlava, tak jsem celý den proležela u GG

V sobotu jsem se nudila jak dlouho ne, tak jsem zalezla z noťasem do předsíně, a hrála jsem si ze psama. . . :DD Z toho vzniklo i toto velmi zááživné video:

VIDEO SMAZÁNO :D

Včera, teda v neděli, přišla W. a užily jsme si společný den, po měsíci


No nic, jdu se dodívat na upíry, nějak se mi do toho nechce, když si všude čtu že tam bude něco Stefan & Elena. :( :D

OTÁZKY ZDE