Listopad 2012

best serial o.1

29. listopadu 2012 v 12:35 | L>ůCi* |  Best of the best

VAMPIRE DIARIES

Tumblr_lhg4z5yeqh1qa19d4o1_500_large

Společně s GG a 90210 nejlepší seriál ze všech, totálně prožívám každý díl, kolikrát jsem už u toho brečela, jelikož jsem tým Damon, a tomu se momentálně u Eleny moc nedaří (i když konec 4x06 vypadal nadějně), brečím u každého dílu jak želva, nadávám si nahlas na hlavní postavu Elenu, a nechápu, CO NA TOM STEFANOVI SAKRA MÁ ! :D První dvě serie jsem viděla minimálně 8x, třetí už každý díl jen jednou, nějaký možná dvakrát, ale věřím, že brzo se podívám na všechny díly znova od začátku :D
Víc k tomu není co říct, snad jen, že nějaké Twilight se k tomu vůbec nemůže přirovnávat, kdo se dívá ví, kdo ne, nepochopí a hlavně !! DĚLÁ ŠPATNĚ! ;)
Oblíbená postava: Damon, Caroline
Neoblíbená postava: To se pořád mění :D
Oblíbený pár: Damon & Elena
Stav seriálu: Každý čtvrtek nový díl 4.serie.
Můj stav: Všechny díly shlédnuté

FOTKY

Tumblr_lhpgz7vrx01qh4py7o1_500_large

My make-up story TAG

28. listopadu 2012 v 10:03 | L>ůCi* |  TAG's

1. V kolika letech si začala používat kosmetiku?
Tak kolik mi bylo let nevím, ale vím že poprvé jsem si dala řasenku ve 4. tříde, a myslím že na ten den nikdy nezapomenu:D Spala jsem u kamarádky, její mamka byla v práci tak jsme si řekly, že ať jsme jako cool (hrozně se nám v tu dobu líbil jeden kluk), dáme si řasenku. Tak jsme si ji teda daly, všechno v pohodě, a ve škole jsme VŠECHNY přestávky běhaly po třídě, že to máme určitě rozmazané, mrkaly jsme na toho kluka s otázkou "Jaké mám dneska oči? Dobrý? Nemám to rozmazaný?" :DDD Nakonec jsme si to stejně smývali před celou třídou u umyvadla, a připadaly jsme si strašně zajímavě:D Pak v šestce jsem měla strašně problémy s pletí, měla jsem uplně beďary po celém čele, tak jsem se začala pudrovat (:D:O) a ve stejnou dobu přišla i tužka a lesky na rty no:)
+ musím říct že se za svoje kosmetické začátky strašně stydím, ať už jde o tu řasenku, tak mnohem horší pro mě bylo pudrování, kupovala jsem si strašně tmavé odstíny, pak jsem chodila s oranžovým obličem. Brrr, radši nevzpomínat.

Nákupy listopad 2012

27. listopadu 2012 v 1:26 | L>ůCi* |  Nákupy
Tak se zase po měsíci pauzy ozývám s novým článkem. Tentokrát to budou nákupy kosmetiky za měsíc listopad. Moc toho není, takže nečekejte článek plný drahé a luxusní kosmetiky, jsou to pouze výrobky které jsem nakoupila v drogériích ( DM, Rossmann .. vždyť to znáte ;) )