Září 2014

26.9.2014

26. září 2014 v 10:32 | L>ůCi* |  Diary
Ahoj ahooj.
Zase jsem tu s deníčkem, i když mám v rozepsaných milion jiných článků! Nevadíí.
Dneska jsem bez školy, tak mám o den prodloužený víkend a musím říct že jsem to potřebovala jako sůl! Dva dny po sobě být ve škole od 8 do půl 4 mě ZABÍJÍ! Známky zatím ok, jsem holka šikovná:) Pár jedniček, dvojka a trojka a to bez nějaké větší snahy. nj gymplačka jak blázen.
Musím se vám svěřit, co se mi stalo, když jsem se v úterý rozhodla, že si konečně zajdu něco nakoupit. Vesele vybírám, co bych mohla koupit. Zajdeme s Lukášem do NY, kde si v kabince zkouší věci, potom jdeme dolů do dámského, za pár minut zjistím, že jsem v kabince nechala peněženku tak běžíme nahorů a hádejte co. Peněženka prázdná. No já myslela že se rozbrečím. Zůstala mi tam padesáti koruna, takže do dalšího kapesného jsem celkem žebrák:D
Po dlouhé době taky nejdu k Lukášovi na celý víkend, ale až od zítřka, achjo. To je fakt povedený týden. A když pomyslím, kolik mě čeká další týden písemek, chce se mi brečet.


1. Bezejmenný kocour od Lukáše. Já ho prostě žeru!
2. Učení psychologie na úterý, když víš, že učitelka zkouší podle datumu a ty jsi 23. Naštěstí jsem z toho vyklouzla, když jsem se aktivně přihlásila, že do příště udělám referát, haha:D Stejně se ale v úterý píše na celý sešit A MĚ TAK NEJDE SE TO NAUČIT!!!
3. Odpolední zdravá svačinka. Meloun & hrozny.
4. Už jsme s láskou 9 měsíců a pořád mě umí překvapit.

Tak já letím, podívám se na díl PLL a jdu si lehnout do postele a číst, spát, číst, protože mi fakt není nejlíp!
Mějte se hezky !

15. 9. 2014

15. září 2014 v 19:58 | L>ůCi* |  Diary
Ahooj,
po týdnu jsem tu s kratším deníčkovým článkem. Nečekaně (a myslím, že v blízké době tomu nebude jinak) zase začnu o škole:D Řeknu vám, že jako dva týdny za mnou a já jsem TAAAK nešťastná!:( Nejradši bych přestoupila, už jsem přemýšlela nad ekonomikou a podnikání, obchodkou ... Všechno, jen ne gympl please. Vůbec nechápu, co jsem si myslela, když jsem se tam hlásila. Chemie, matika a fyzika? jj chápu vše, klidně si napíšem ve středu a pátek písemky, neva že stačím jen opisovat z tabule a na pochopení trošku není čas:D Navíc celkově škola nevypadá pěkně jak z venku, tak zevnitř. Uvidíme, uvidíme jak to budu (ne)zvládat, zatím řeknu jen to, že jsem od toho čekala víc.
Myslím ale, že budu fakt celých 10 měsíců netrpělivě čekat na víkend! Mohl by být ale delší no, třeba 5 dní víkend, dva dny škola? Nestěžovala bych si!
Btw. ten kdo se dívá na HP (vím, že pár vás tu je)- co říkáte na to že Nadia vypadla? Achjo! Největší zklamání! :D

To bych to nebyla já, abych neměla v článku nějaké fotky.
1. Od šesti do sedmi jsem se učila blbou literaturu, protože jsem byla první rozesazená, tak mám strach že budu zkoušená, achjo krutý život!
2. O víkendu jsme s Lukášem pekli větrníčky. No dobře, vzhledově se moc nepovedly, připomínaly spíš housky nebo tak něco, ale na to, že to byl náš první pokus to chutnalo fakt dobře !!!! Že já nešla na cukráře lepší:(
3. Happy Family na FB, jak ja tu hru miluju !
4. Ranní pohodové čtení v posteli, zatímco Luki vaří oběd! Není nic lepšího!

Dobře, pro dnešek končím. Chci se dodívat na Teen Wolf a ještě aspoň hodinu počíst. Brzo se ozvu s nějakým novým článek, plánuju buď TAG, nebo další z oblíbených seriálů, uvidíme.
Zatím se mějte, a hlavně se mějte líp než já ! :-*

7.9.2014

7. září 2014 v 10:15 | L>ůCi* |  Diary
Ahooj,
1. mi přislo na ask, ať napíšu článek o prvním dni školy. To mi přišlo zbytečné, protože se tam nic moc extra nedělo, ale po týdnu už přeci jen něco napsat můžu. Ve třídě je 20 holek a 8 kluků, tak mám trochu strach že to budou dívčí války - však víte, pomluvy, hádky a tototo. Zatím to je ale celkem v klidu, takže snad. Co se týče písemek, tak zatím taky v klidu, kromě diktátu z češtiny a opakovací prověrky z matiky, kde jsem zjistila, že jsem tu dvojku na vysvědčení dostala asi neprávem, protože už si nepamatuju skoro nic:D Zítra možná píšem ze zeměpisu, tak si teď lehnu na balkon, protože je snad poslední den kdy můžu nachytat trochu bronzu a naučím se nějaké ty very interesting letopočty objevných plaveb a tak, hahah moc mě to bavíí :( Už teď mě štve, že mě nečekají žádné praxe a tak, achjo kam jsem se to hlásila:D


Za poslední dobu se mi nahromadily nějaké fotky ( jak vidíte tak hlavně jídla, nečekaně :D )
1. Oblíbený Hotel Paradise <3
2. Jahodové a hruškové Avanti, nejoblíbenější pití za poslední dobu
3. Překvapení od lásky na 8. měsíční výročí - Ollies a růže
4. Po těžkých nákupech skleněné nudle s kuřecím masem, mňam mňam
5. Lívanečky s ovesnýma vločkama, klasika :3
6. Chlebová večeře :D

Dobře, jdu na ten zeměpis, pak si po týdnu KONEČNĚ zahraju Sims a musím dohnat seriály, třeba PLL a Teen Wolf jsem neviděla už 5 dílů !!!:(
Mějte se pěkně :-**