Říjen 2014

Best serial 3

24. října 2014 v 18:52 | L>ůCi* |  Best of the best

2 BROKE GIRLS


U každého dílu tohohle seriálu se strašně pobavím. Je sice fakt, že místama jsou nějaké vtípky docela suché, ale ty lepší převažují :) Z komediálního žánru je to asi můj nejoblíbenější seriál. Je fakt, že sitcomy nejsou zrovna to, co bych vyhledávala, ale tohle musí bavit prostě každého. Kamarádství Max a Caroline je naprosto úžasné. Není to takové to sladké " i love you Serena " jak v GG, ale to, jakým způsobem si tu lásku dávají najevo je prostě super. A Stiflerova máma? Nej nej nej ..

Oblíbená postava: Caroline
Stav seriálu: Od příštího týdne začne 4. série

FOTKYOhlídnutí do minulosti TAG

19. října 2014 v 18:54 | L>ůCi* |  TAG's

Jaký je rok tvého narození?
Narodila jsem se v říjnu 1997.

Máš fotku sebe, když jsi byla malá?
Fotek mám strašně moc, já byla uplně roztomilá! Ale ty nejvíc kjůt fotky naskenované nemám, to je fakt pech:(


15.10.2014

15. října 2014 v 9:24 | L>ůCi* |  Diary
Ahooj :-*
Můj článek dneska začne trapně stejně jako vždycky a to - ZASE DENÍČEK !:D Kdyby jste věděli, kolik mám v rozepsaných jiných článků, ale vždycky když mám chuť něco zase přidat, tak mám chuť přidat deníček. Nevaaa. Co bych tak řekla.. druhý měsíc školy a já už druhý týden doma, hihi. Předtím zánět močáku, teď angina s nechutným kašlem a rýmou. Takže logicky už nejsou moje známky tak hezké, jak jsem psala minule. Když jsem přišla po minulé nemoci, tak mi hned dali tolik písemek, až se mi z toho chtělo brečet!!! V pondělí a úterý psali 5 písemek, dneska minimálně další 3, no těším se až se vrátím. Proč nemůžu mít domácího učitele a nějakou školu vůbec neznat? Hmm :(
Taky jsem v pondělí oslavila SWEET 17. (I když to s tím sweet nebylo tak žhavé, protože ta nemoc mi zničila totálně vše:/)
Ještě bych to nebyla já, kdybych nemluvila o seriálech O:) STO LET jsem čekala na Vampire Diaries, Originals a American Horror Stories a KONEČNĚ !!!! Říjen je pro mě seriálový ráj!:D O upírech nemluvím, tu Elenu bych fakt zabila, zatím u obou dílů slzičky:( Originals mě zatím moc nebere, ale na ten poslední díl 1. serie nemá nic a na další díly American se mooc těším! Ten první díl sice nic moc, ale vím že to bude fajn :) No a abych zkrátila chvíle čekání na nové díly, začala jsem se dívat na Cold Case- Odložené případy. Vím, že kdybych to sledovala v češtině tak mě to absolutně nebaví, ale v originále to je faajn :) Zatím jsem u první série a je jich myslím nějak 7, takže to bude na dýl:-))


1. jo, a nějak takhle si mě Luki vykrmuje 10 měsíců, pak se Lucie div !!!
2. palačinky & ovocný salát
3. když jsem měla zánět, stavil se za mnou Luki a hráli jsme HÁDEJ KDO! <3
4. Avanti je u mě už dost známá firma, myslím že by mi klidně mohli platit za reklamu jako:D A když vodka, tak jedině sladká.
5. Sestra ví jak potěšit:-)
6. Bible- Genesis. Začala jsem včera, přečetla 11 kapitol a seděla jsem nad tím několik hodin... fakt šílené :( A to jsem se na tu povinnou četbu tak těšila :(

Tak já jdu, podívám se na jeden díl CS a půjdu zase číst:(
Mějte se pěkně :)