Prosinec 2014

24.12.2014

24. prosince 2014 v 8:28 | L>ůCi* |  Diary
Ahooj,
omlouvám se, že jsem dlouho nic nepřidala, ale nebyl čas. Pořád učení a tak, však to znáte. Teď je konečně zasloužené volno, tak musím toho volného času využít a přidat něco nového.
Článek píšu 21.12., ale asi ho zveřejním až 24., protože nechci aby rodiče viděli dárky a kdo ví, beztak mi chodí na blog:D Nebudu riskovat to, že přijdou o překvapení:(:D Ok, to byla zbytečná věta.

Doufám, že si Vánoce užíváte. Já tenhle rok konečně zase pekla cukroví (sice to byl den plný dřiny a nervů, ale i tak), takže počítám že v lednu budu mít zase tak o pět kilo více:D Taky jsem poprvé snad za celý život nakoupila dárky s celkem velkým předstihem, takže jsem ani neměla nervy, že komu co koupím :D
Dále co mě na Vánocích baví je to, že jsem dneska byla naposledy venku, a 22. a 23. strávím konečně doma v teple, s cukrovím u pohádek! Neskutečně se těším na Grinche, jako vlastně každý rok.
EDIT 23.12. - jjj prý doma v teple, dneska jedu se segrou do Shoppinu, podívat se ještě na nějaké dárky:D:(

(Děkuju Terezce, že mi dárky zabalila, sama bych to fakt nezvládla:D) Vidíte ten roztomilý vánoční papír? :-)))))) Jak vidíte, tak +- 60% dárků je kosmetických, ale kdyby to bylo jinak, tak bych to snad nebyla já:D Taky jsem tenhle rok zase přečetla celkem dost knih (řekněme, že aspoň 60 jich bylo:D), tak jsem se rozhodla, že i rodiče přinutím, aby rozšířily svou slovní zásobu, hah:D Co se týče té svíčky tam, ta je taková každoroční klasika, ale tenhle rok jsem vybrala fakt extra voňavou:3 A voda po holení pro taťku je taky každoroční "originální" dárek. Z uplynulých Vánoc má taťka doma ještě dvě, takže kdo ví, kdy to spotřebuje, ale tak to se neztratí.
Btw. ta vařečka je celkem úlet, já vím:D Ale když taťka je takový kuchtík, že jsem si nemohla pomoct:D
Dobře, pro dnešek končím. Nevím jestli se do konce prosince ještě ozvu, ale kdyby ne, tak hodně štěstí do nového roku:-**

Byee