Nákupy

Nákupy srpen 2014

29. srpna 2014 v 17:07 | L>ůCi*
Ahooj, tak konečně jsem dneska nafotila ty nákupy :) Není toho moc, ale snad se bude článek líbit.

1. pečující kosmetika


Co se týče pečující kosmetiky, tak z té toho mám asi nejvíc. Jak můžete vidět tak jsem opravdový fanoušek Balea značky, haha.
1. Hydratační tělové mléko s kokosovým extraktem a rostlinnými oleji, 400ml- jak už jsem tu párkrát psala, kokosové vůně, to je prostě moje. Roztírá se dobře, je sice fakt, že pokud mléka nanesu trochu více, dělá bílé stopy a trochu trvá než se to vsákne, ale já to vždycky póóřadně rozmažu a je to OK. Navíc vůně vydrží poměrně dlouho, takže na tu cenu paráda.
2. Jemný sprchový gel s vůni čokolády s pomerančem, 250ml- Na tenhle sprcháč jsem se dívala už déle, tak konečně :) Vůně je naprosto boží, strašně mi to připomíná pomerančové čokopiškoty :D Tak +- dvě hodiny po koupeli na sobě vůni pořád cítím, takže fajn.
3. Tělové mléko s vůni melounu, 200ml- Meloun a kokos patří k mým oblíbeným vůním, takže je jasné že jsem mléko prostě musela mít. Voní krásně, řekla bych že na těle vydrží o něco déle než to kokosové a já to prostě milujuu :3
4. Balea tělové spreje, 150-200ml- V minulém článku o Balea přípravcích jsem psala, že mi jejich spreje voní jen ve výjimkách, teď tvoří +- 50% mých sprejů právě Balea, takže tak:D Cena je prostě super, takže vždycky, když mi nějaký sprej voní, tak kupuju do zásoby. Nejnovější vůně jsou teda: vůně manga, citronová tráva a maliny, kokos a nektarinky, třešeň.

Nákupy listopad 2012

27. listopadu 2012 v 1:26 | L>ůCi*
Tak se zase po měsíci pauzy ozývám s novým článkem. Tentokrát to budou nákupy kosmetiky za měsíc listopad. Moc toho není, takže nečekejte článek plný drahé a luxusní kosmetiky, jsou to pouze výrobky které jsem nakoupila v drogériích ( DM, Rossmann .. vždyť to znáte ;) )
 
 

Reklama