TAG's

Ohlídnutí do minulosti TAG

19. října 2014 v 18:54 | L>ůCi*

Jaký je rok tvého narození?
Narodila jsem se v říjnu 1997.

Máš fotku sebe, když jsi byla malá?
Fotek mám strašně moc, já byla uplně roztomilá! Ale ty nejvíc kjůt fotky naskenované nemám, to je fakt pech:(

TAG: Food

28. března 2013 v 17:32 | L>ůCi*
Jídlo. Všichni kdo mě znají ví, že pro mě je jídlo jedna z nejdůležitějších věcí na světě. Už jen to, že moje první slovo bylo "ham!" o mě hodně vypovídá :D

1. Na který typ zmrzliny bys počkala i hodinu, než by ji dali do obchodu?
Tak jediná zmrzlina, který by mi asi stála za to, abych na ni čekala hodinu je velká točená s příchutí citronu. (yy) To je něco, na co se v létě těším fakt uplně nejvíc, protože nic lepšího neexistuje. (+ samozřejmě musí být v tom dobrém kornoutu!!!! :D)

2. Který nápoj právě teď vystihuje tvoji náladu?
Tak tuhle otázku moc nechápu teda :D Žádný nápoj nevystihuje moji náladu :D

3. U kterého jídla je pro tebe těžké přestat v jezení?
Rozhodně chipsy !!! Vždycky si je rozbalím se záměrem, že si jich dám jen pár, a nakonec sním do minuty celý balíček :D A taky je pro mě šíleně těžké přestat ujídat těsto na bábovku třeba :D

Tumblr_mdn7gawwi11r8ttuno1_500_large

15 podivných faktů TAG

9. prosince 2012 v 22:18 | L>ůCi*
1. Jak ti přezdívá JEN tvoje rodina ?
Ťuňťa- nevím proč, nevím kdo na to kde přišel, ale od malička jsem prostě Ťuňťa:D

2. Jaký je tvůj podivný zlozvyk nebo zvyk ?
Tak kdybych měla říct normální zlozvyk, tak by to bylo to, že si koušu nehty, a někdy až do krve spodní ret. A kdyby mělo jít o PODIVNÝ ZVYK tak by to bylo možná to, že se strašně často budím třeba v jednu ráno, a potřebuju sníst nějaké ovoce, jinak bych znova neusla !:D

3. Máš nějaké zajímavé fobie ?
Mám chorobný strach z jeptišek, to jako... když náhodou nějakou potkám tak se mi chce brečet, a mám pocit že budu za pár minut mrtvá. Potom mám strašný strach z duchů. Slyším doma nějaké zvuky, tak hned běžím pro nůž, a až později mi vždycky dojde, že ducha bych nožem asi stejně nepropíchla:D No a potom mám takové ty klasické jako je strach z výšek, uzavřených prostorů a tak:)

4. Jakou písničku tajně miluješ a nahlas prozpěvuješ?
Tak není asi žádná písnička, kterou bych milovala tajně :D Ale celkově se mi oblíbené písničky hodně mění, teď momentálně mám nejraději asi Diamonds od Rihanny, ale jelikož ji pouším pořád dokola tak se mi časem ohraje, a začnu ji nenávidět jako vždycky.

Tumblr_met5t4shai1ri2c11o1_500_large

My make-up story TAG

28. listopadu 2012 v 10:03 | L>ůCi*

1. V kolika letech si začala používat kosmetiku?
Tak kolik mi bylo let nevím, ale vím že poprvé jsem si dala řasenku ve 4. tříde, a myslím že na ten den nikdy nezapomenu:D Spala jsem u kamarádky, její mamka byla v práci tak jsme si řekly, že ať jsme jako cool (hrozně se nám v tu dobu líbil jeden kluk), dáme si řasenku. Tak jsme si ji teda daly, všechno v pohodě, a ve škole jsme VŠECHNY přestávky běhaly po třídě, že to máme určitě rozmazané, mrkaly jsme na toho kluka s otázkou "Jaké mám dneska oči? Dobrý? Nemám to rozmazaný?" :DDD Nakonec jsme si to stejně smývali před celou třídou u umyvadla, a připadaly jsme si strašně zajímavě:D Pak v šestce jsem měla strašně problémy s pletí, měla jsem uplně beďary po celém čele, tak jsem se začala pudrovat (:D:O) a ve stejnou dobu přišla i tužka a lesky na rty no:)
+ musím říct že se za svoje kosmetické začátky strašně stydím, ať už jde o tu řasenku, tak mnohem horší pro mě bylo pudrování, kupovala jsem si strašně tmavé odstíny, pak jsem chodila s oranžovým obličem. Brrr, radši nevzpomínat.
 
 

Reklama